Слухай онлайн
Політика

Сесія не підтримала затвердження плану заходів "Зеленого міста" для Львова

8 липня на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати не підтримали затвердження Плану заходів "Зеленого міста" для Львова, що був складений з використанням методики, розробленої Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках діалогу з питань розробки політики щодо переходу до "зеленої економіки". Про це повідомили 9 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

"Це ініціатива, яку запустив у Європі та по всьому світі Європейський банк реконструкції та розвитку, яка передбачає, що всі міста-учасники цього проекту мають по єдиний методології оцінку екологічного стану і пріоритетні заходи щодо того, як покращити цей стан. Львів – перше місто в Україні, яке розробило такий план. Зараз такий план розробляється для Києва та Хмельницького.

Ця стратегія була прийнята на виконкомі і з тих пір мала дуже хороші результати, зокрема заключення договору по біогазу та надання нам кредиту нам кредиту 7 млн євро.

Експерти провели ретельний аналіз та виявили основні проблеми, зокрема: тверді побутові відходи, водні ресурси, транспорт і енергоефективність будівель. Якщо говорити про окремі заходи, то можна виокремити моніторинг якості повітря, заходи щодо впорядкування транспорту, перехід на електротранспорт та перехід до громадського транспорту", - доповів Олександр Кобзарев, директор КУ Інститут міста.

Відтак, за відповідну ухвалу проголосувало 23 депутати, що недостатньо для її прийняття.

Додамо, що консультаційна допомога, яка потрібна для розробки плану заходів, фінансувалась урядом Чеської Республіки. Методику плану заходів "Зеленого міста" розроблено експертами ЄБРР на основі роботи, виконаної фахівцями OECP та ICLEI – місцева влада за сталість. В ПЗЗМ наведено результати порівняльного аналізу та пріоритезації, а також визначено довгострокову візію "Зеленого міста" - протягом календарного періоду 1-15 років.

Переглянути план заходів "Зеленого міста" для Львова можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ