Слухай онлайн
Cуспільство

Шахтарі Львівщини вирішили страйкувати до повного погашення усіх зарплатних боргів

Гірники на Львівщині ухвалили рішення продовжувати страйк до моменту погашення усієї заборгованості із заробітної плати. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Упродовж 15-16 січня відбувалося таємне голосування працівників чотирьох змін на шахті «Степова» , - зазначив Михайло Волинець. – Гірники ухвалили рішення продовжувати страйк до моменту погашення усієї заборгованості із заробітної плати. Водночас шахтарів-страйкарів вже підтримують громадські організації Львова. Тим часом члени Профспілки працівників вугільної промисловості (стара профспілка) проголосували за недовіру голові профкому. Частина працівників вступають до складу осередку НПГУ».

Михайло Волинець також розповів про допит лідера незалежної профспілки у зв’язку з перекриттям шахтарями траси Львів – Рава-Руська.

«13 січня слідчий поліції Червонограда провів допит голови первинного осередку НПГУ шахти «Степова» Віталія Оніжука, - повідомив голова НПГУ. – Це свідчить про те, що поліція Львівської області надає на звернення журналістів неправдиву інформацію, що кримінальної справи за фактом перекриття шахтарями доріг не відкривали. Тож кого наступним викличуть на допит? НПГУ попереджає як працівників поліції, так і прокуратури: ми станемо на захист гірників, яким невчасно виплачують заробітну плату, а їхню шахту пограбовано. Хочу відзначити, що поліція і прокуратура не реагують на звернення шахтарів та незалежної профспілки щодо фактів корупції на вугільному підприємстві».

Михайло Волинець додав, що НПГУ періодично інформує міжнародні організації, зокрема Міжнародну організацію праці та Міжнародну конфедерацію профспілок, про ситуацію, яка склалася у паливно-енергетичному комплексі України, та про становище трудівників цієї галузі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ