Слухай онлайн
Економіка

Ще один український банк збанкрутував

Національний банк України прийняв рішення про віднесення ПАТ "Банк Богуслав" до категорії неплатоспроможних, - Дзеркало тижня.

Раніше банку було наказано збільшити капітал. Банк "Богуслав" подав до Національного банку план реструктуризації, який передбачав докапіталізацію банку.

Протягом серпня-жовтня 2017 керівництво і власники істотної участі банку вживали заходів для виконання вимог щодо докапіталізації, зокрема, шляхом погашення непрацюючих активів, збільшення обсягу забезпечення за кредитами. Однак станом на 1 листопада 2017 року банк не забезпечив виконання заходів, передбачених планом. Розмір регулятивного капіталу ПАТ "Банк Богуслав" на 1 листопада 2017 року був менше однієї третини від мінімального рівня.

За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, станом на 1 жовтня 2017 року 96% (5,6 тис. осіб) всіх вкладників ПАТ "Банк Богуслав" отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом суму 200 тис. грн. Клієнти з великими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів обсягом близько 178 млн грн.

Станом на 1 листопада 2017 року власники істотної участі в ПАТ "Банк Богуслав" - Володимир Романенко Наталія Вакуленко.

Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ