Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Що таке розумна бізнес-телефонія і як вона працює

Сучасний бізнес має швидко відповідати на запити клієнтів та підтримувати з ними якісний зв’язок. Уявіть, коли потенційний покупець телефонує в компанію, а всі лінії зайняті або ніхто не відповідає. Це може призвести до того, що клієнт піде до конкурентів. Незлагоджена комунікація між менеджерами різних відділів також шкодить репутації бізнесу. Розгляньмо, як віртуальна АТС із сучасними технологіями та штучним інтелектом допомагає розв'язувати ці задачі та підвищувати ефективність бізнесу.

Що таке розумна телефонія

Розумна телефонія — це сучасне рішення для бізнесу, яке дозволяє легко керувати вхідними та вихідними викликами, застосовуючи будь-які сценарії, і використовувати штучний інтелект для аналізу та підвищення ефективності розмов. Також можна автоматизувати роботу з CRM та застосовувати максимально персоналізований підхід до клієнтів, підвищуючи їхню лояльність, і, як наслідок — кількість продажів.

Розумна бізнес-телефонія легко інтегрується з CRM-системами, що дозволяє автоматично створювати завдання, зберігати контакти та записи розмов. Окрім CRM, Ringostat пропонує понад 30 інтеграцій із різними месенджерами, аналітичними платформами та рекламними сервісами. 

Як працює віртуальна АТС

Віртуальна АТС не потребує фізичних телефонних ліній для установки та налаштування, що суттєво зменшує витрати на інфраструктуру компанії. Для роботи менеджерам буде достатньо мати комп’ютер чи смартфон і доступ до інтернету. Це дозволяє компанії завжди залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами. 

Розумну бізнес-телефонію можна швидко під'єднати та гнучко налаштувати під потреби та задачі будь-якого бізнесу. Вона також дуже легко масштабується разом з ростом бізнесу — для цього не потрібно купувати та встановлювати додаткове обладнання. Важливо, що таке рішення впроваджується з урахуванням інновацій та сучасних технологій.

Основні функції розумної телефонії

Розумна телефонія пропонує низку функцій для підвищення ефективності бізнесу:

  • маршрутизація дзвінків — дзвінки автоматично направляються до потрібного працівника або відділу;
  • інтеграція з CRM — дозволяє автоматично створювати в системі завдання, контакти, угоди на підставі вхідного дзвінка, а також автоматично передавати в CRM дані про дзвінок, включно з записом розмови;
  • автоматизовані процеси — голосове меню дає змогу клієнту самостійно вибрати потрібний напрямок виклику, та автовідповідач зменшує час очікування на лінії;
  • AI-аналіз дзвінків — допомагає бути в курсі якості роботи з дзвінками, навіть якщо їх дуже багато і прослуховувати всі немає часу.

Які переваги розумної телефонії для українського бізнесу

Впровадження розумної бізнес-телефонії дає компаніям багато переваг.

  1. Зменшення витрат на інфраструктуру, адже не потрібні фізичні телефонні лінії та дороге обладнання.
  2. Автоматизація та інтелектуальні системи допомагають швидше обробляти запити клієнтів. Якщо всі менеджери зайняті, увімкнеться автовідповідач, щоб користувач міг залишити повідомлення, і система надішле сповіщення відповідному працівнику.
  3. Рішення легко адаптується до потреб компанії, а управління комунікаціями стає простим навіть без програмістів.
  4. Розумна телефонія Ringostat працює разом із CRM, месенджерами та аналітичними інструментами, створюючи єдину екосистему для бізнесу.
  5. Аналіз дзвінків за допомогою штучного інтелекту дозволяє краще розуміти потреби клієнтів і підвищувати рівень обслуговування.
  6. Якісне обслуговування. Клієнти можуть залишати голосові повідомлення чи швидко звʼязуватися з потрібним відділом навіть в неробочий час.

Висновок

Розумна бізнес-телефонія об'єднує сучасні технології, інновації та гнучку інфраструктуру для зручного управління дзвінками. Використання віртуальної АТС від Ringostat допомагає компаніям завжди залишатися на зв’язку, швидко обробляти голосові виклики та покращувати якість обслуговування. Це дозволяє не втрачати жодного клієнта і сприяє стабільному розвитку бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ