Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Штаб національного спротиву попросив міліцію не тиражувати неправдиву інформацію

Сьогодні вночі прес-служба МВС України звинуватила Самооборону Майдану у нападі та затриманні трьох співробітників міліції, також майданців фактично звинуватили у смерті молодого співробітника міліції.

Про це у своєму блозі на "Українській правді" написав Ігор Жданов

Штаб національного спротиву висловлює співчуття рідним загиблого старшого сержант відділу державної служби охорони Голосіївського райуправління міліції. Це трагедія, яка має бути негайно і професійно розслідувана. Вбивство не можна виправдати.

На превеликий жаль, щоденно ми маємо трагічні повідомлення про загибель людей. Прикро констатувати, що ці смерті сталися через неспроможність влади почути власний народ, здоровий глузд та зробити все необхідне для врегулювання гострої кризи.

Водночас, Штаб національного спротиву просить міліцію не вдаватися до провокування ситуації, тиражуючи неправдиві і небезпечні новини, зокрема ніби то про напад "охорони Майдану" на працівників міліції та їхнє поранення.

Штаб національного спротиву категорично заперечує такий факт і вважають його свідомою провокацією, з метою збурення міліції проти протестувальників. Не хочеться вірити, що і вбивство міліціонера могли використати з такою ж метою.

Зважаючи на те, що ці повідомлення вже спровокували продовження бойових дій на Грушевського, вважаємо, що це може стати приводом для силової "зачистки" Майдану. Застосування сили є неприпустимим, бо спричинить лише одне – екскалацію протистояння і насилля в країні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ