Слухай онлайн
Політика

"Слуга народу", ОПЗЖ і ЄС – лідери парламентського рейтингу

За результатами соціологічного опитування, у парламентському рейтингу лідером є партія «Слуга народу». Про це інформує Соціологічна група «Рейтин», яка проводила дослідження.

Яку готову підтримати 25,7% серед готових голосувати і визначився з вибором. За партію «Опозиційна платформа – За життя» готові проголосувати 16,7%, партію «Європейська солідарність» - 15,6%, партію «Батьківщину» - 9,4%. 6% опитаних підтримали б Радикальну партію,  4,3% – партію «Голос», 4,0% – партію «Сила і честь», 3,5% – партію Шарія. Рейтинг інших політичних сил – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько14%.

Опитування Соціологічної групи Рейтинг проведеного 29 серпня – 3 вересня 2020 року методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера),

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, типом поселення. Вибіркова сукупність: 10000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.  Помилка репрезентативності дослідження: не більше  1%. Терміни проведення: 29 серпня-3 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ