Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Сьогодні у Львові перебуває нащадок кайзера Франца-Йозефа

Сьогодні, 22 вересня, до Львова прибув правнук кайзера Франца-Йозефа – Йоган Габсбург-Лотрінген з дружиною. Повідомив «Гал-info» заступник голови ЛОДА Тарас Батенко. Нащадок кайзера має зустрітися з головою Львівської ОДА Петром Олійником та міським головою Львова Андрієм Садовим. Під час зустрічі йтиметься про культурно-економічні зв’язки, які єднають Україну та Австрію, зокрема й про туристичні проекти. Окрім того, Йоган Габсбург-Лотрінген відвідає Львівську оперу, де спеціально для нього відкриють цісарську ложу. А завтра він поїде до Івано-Франківська та до Рахова на Другий міжнародний фестиваль “Європа-центр”. А в понеділок знов повернеться до Львова, де матиме туристично-екскурсійну програму.

Йоган Габсбург-Лотрінген народився 18 вересня 1947 року в Австрії. Має титул ерц-герцога. Він - правнук кайзера Франца-Йозефа. Його мати – наймолодша донька кайзера Маврі-Валері – вийшла заміж за ерц-герцога Франца-Сальватора з тосканської лінії роду Габсбургів. Йоган став їхньою 12 дитиною.
Батьки Йогана  добре знали Вільгельма фон Габсбурга (Василя Вишиваного), не раз зустрічалися з ним за часів Австро-Угорської монархії та пізніше, коли Вільгельм і його родина жили в Польщі. Йоган Габсбург-Лотрінген – дипломований інженер і довгий час займається туризмом. Приймає туристів у власному маєтку недалеко від Відня. Також займається сільським господарством.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ