Слухай онлайн
Політика

Справа ПриватБанку: суд дозволив заочне розслідування щодо Дубілета

Вищий антикорупційний суд дозволив провести заочне розслідування щодо колишнього глави правління ПриватБанку Олександра Дубілета.
Фото - УНІАН

Про це інформує пресслужба САП.

Як вже повідомлялось, в ході слідства встановлено, що у грудні 2016 року, за день до визнання «ПриватБанку» неплатоспроможним, голова правління спільно з іншими особами на підставі неправдивих документів виплатив коштом банку понад 136,89 млн гривень на користь страхової компанії, пов'язаної з «ПриватБанком».

Окрім цього, вказана особа підозрюється у розтраті грошових коштів банку в переддень його націоналізації в особливо великому розмірі шляхом незаконного списання зобов’язань компаній-нерезидентів за рахунок коштів «ПриватБанку», організації незаконної та документально не обґрунтованої заміни боржника на підконтрольну та пов’язану «ПриватБанком» компанію для подальшої неможливості стягнення коштів на користь банку та прикритті вчиненого злочину. Загальна сума збитків у цьому епізоді сягає 314 901 825,8 дол. США, що згідно з офіційним курсом Національного банку України станом на 16.12.2016 становить 8 281 448 814,81 гривні.

Також у САП додали, що вказане рішення суду надасть можливість завершити досудове розслідування щодо підозрюваного, який переховується від слідства за межами території України. Це рішення Вищого антикорупційного суду оскарженню не підлягає.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ