Слухай онлайн
Cуспільство

Студенти Лісотехніки влаштували патріотичний флешмоб

У середу ввечері, 9 листопада, біля четвертого гуртожитку Національного лісотехнічного університету України було людно. Студенти закладу влаштували флешмоб в честь Дня української писемності та мови. У власних студентських помешканнях студенти вмикали та вимикали світло, таким чином «запалюючи» на фасаді девятиповерхівки герб України – Тризуб, та синьо жовтий стяг. Про це повідомили самі студенти.

Участь у флешмобі взяли всі мешканці гуртожитку, а це понад 500 студентів. Організаторами флешмобу стали студенти Назарій Корнійчук, Сергій Воронович, Андрій Варварчук та студентський актив ННІ ДТД.

На думку організаторів дійства, патріотичний флешмоб – це ще один крок у вихованні справжніх українців. Це об’єднання заради утвердження культу свідомої нації та поступу в утвердженні любові до своєї Батьківщини та її цінностей.

Флешмоб до Дня української писемності та мови у нашому виші проводиться вже не вперше. Схожі заходи в Лісотехніці не рідкість, так 16 квітня цього року висадили 20 унікальних саджанців в рамках естафети між ВНЗ України з посадження дерев. Також цього року було проведено флешмоб до дня вшанування пам’яті Івана Франка, "Подаруй книгу бібліотеці" та інші. Організаторами попередніх святкувань були кафедра соціології та культурології, Науково-технічна бібліотека НЛТУ України.

Завершився захід словами вдячності студентам за вияв солідарності та підтримки української писемності та мови і вигуками: "Слава Україні! Героям слава!".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ