Слухай онлайн
Політика

«Свобода» оголосила «тернопільську» мобілізацію на президентські вибори

Політвиконком ВО «Свобода» запланував впродовж двох місяців провести інспекції всіх обласних організацій щодо їх готовності до президентської кампанії та ймовірних позачергових виборів до Верховної Ради України. Зокрема, проведення інспекцій розпочато із Тернопільської області, де 12 квітня відбулося засідання Політвиконкому партії. Про це «Гал-info» повідомила прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
Політвиконком визначив першочергові кроки у випадку загострення соціально-економічної та суспільно-політичної кризи, окреслив мобілізаційні завдання партії в зв’язку із черговими виборами Президента України 25 жовтня 2009 року та ймовірними позачерговими парламентськими виборами.
Керівництво «Свободи» проаналізувало готовність Тернопільської обласної організації «Свободи» до усіх етапів президентської кампанії: підготовчого, збору підписів, агітаційного та контролю за процесом підрахунку голосів. Враховуючи, що ймовірні позачергові парламентські вибори можуть відбутися за пропорційною системою з відкритими списками, Тернопільська обласна організація отримала завдання закріпити за округами кандидатів у депутати з метою ведення активної публічної роботи та постійної взаємодії з виборцями.
Політвиконком заслухав та схвалив звіт фракції ВО «Свобода» у Тернопільській обласній раді про підготовку та проведення установчої сесії облради та плани фракції щодо подальшої роботи обласної ради, зокрема ухваленню бюджету області та програм соціально-економічного розвитку краю.
Лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок зазначив: «В умовах перманентної політичної кризи, що розгортається в Україні лише прихід до влади націоналістів, докорінне очищення влади та зміна системи влади на президентську республіку може стати запорукою розвитку української держави та забезпечення добробуту українців. Тернопільщина, що стала символом перемоги українських націоналістів, повинна показати приклад для всієї України. Сьогодні кожна обласна організація «Свободи» має мобілізувати усі зусилля для загальної перемоги».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ