Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

«Свобода» вимагає скасувати статус автономії Криму за сепаратизм

Рішення, ухвалене 17 лютого 2010 року депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим про перейменування представницького органу Автономної Республіки Крим у "Вєрховний Савєт", є зухвалим порушенням 136 статті Конституції України та виходить за межі повноважень депутатів місцевих рад. Про це повідомила прес-служба Кримської обласної організації ВО «Свобода».

У зв’язку з цим Кримська "Свобода" вимагає:

1. Від Верховної Ради України – негайно ухвалити рішення про розпуск Верховної Ради Автономної Республіки Крим та призначення дострокових виборів до цього представницького органу місцевого самоврядування.

2. Від Генеральної Прокуратури України – опротестувати незаконне рішення та здійснити заходи прокурорського реагування на порушення законодавства з боку посадових осіб та депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

3. Від Служби Безпеки України – притягнути до відповідальності заколотників, які, зловживаючи владою, посягають на конституційний устрій Держави.

4. Від Президента України – призначити Всеукраїнський референдум щодо скасування статусу автономії Криму та особливого статусу міста Севастополя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...