Слухай онлайн
Політика

«Свобода» вимагає скасувати статус автономії Криму за сепаратизм

Рішення, ухвалене 17 лютого 2010 року депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим про перейменування представницького органу Автономної Республіки Крим у "Вєрховний Савєт", є зухвалим порушенням 136 статті Конституції України та виходить за межі повноважень депутатів місцевих рад. Про це повідомила прес-служба Кримської обласної організації ВО «Свобода».

У зв’язку з цим Кримська "Свобода" вимагає:

1. Від Верховної Ради України – негайно ухвалити рішення про розпуск Верховної Ради Автономної Республіки Крим та призначення дострокових виборів до цього представницького органу місцевого самоврядування.

2. Від Генеральної Прокуратури України – опротестувати незаконне рішення та здійснити заходи прокурорського реагування на порушення законодавства з боку посадових осіб та депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

3. Від Служби Безпеки України – притягнути до відповідальності заколотників, які, зловживаючи владою, посягають на конституційний устрій Держави.

4. Від Президента України – призначити Всеукраїнський референдум щодо скасування статусу автономії Криму та особливого статусу міста Севастополя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...