Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Цього року у Львові усиновили 11 дітей

30 вересня – День усиновлення. Протягом 2015 року районними судами м. Львова було усиновлено 11 дітей, з них 10 дітей – громадянами України та 1 дитину – іноземними громадянами, повідомила прес-служба Львівської мської ради.

На обліку у відділах у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради перебуває 173 дитини-сироти та 409 дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 118 дітей підлягають усиновленню та чекають на свою родину.

Це діти різного віку, статі та стану здоров`я. Серед них є родинні групи дітей, для яких влаштування до нової сім’ї не повинне затьмаритися болем розлучення з братами і сестрами й утратою родинних зв’язків.

В м. Львові проживає 57 родин, які бажають усиновити дітей.

Враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім'ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення, відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 року N 1088/2008 «Про день усиновлення», установлено в Україні відзначати щорічно 30 вересня День усиновлення.

День усиновлення – це свято батьків і дітей, працівників соціальної сфери та усіх причетних до цієї благородної справи. Це свято держави Україна, яка втілює на практиці гасло «Чужих дітей не буває».

«Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні — усиновлять і виховають дитину, інші — допоможуть дитині знайти батьків, треті — нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив і стикнувся з проблемами. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі.

Вітаємо всіх усиновлювачів з їхнім святом!

Необхідну консультацію з питань усиновлення можна отримати у відділах у справах дітей районних адміністрацій м. Львова», - зазначив начальник відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Довідка

Сімейними формами виховання (опіка, прийомні сім'ї, ДБСТ) охоплено 528 дітей – це 90,7%.

В м. Львові функціонують 3 дитячі будинки сімейного типу (в кожному виховується 24 дитини) та 14 прийомних сімей, в яких виховується 18 дітей.

Ведуться роботи зі створення в місті двох ДБСТ.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ