Слухай онлайн
Політика

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата в нардепи від "Слуги народу" Кунцького

ЦВК здійснила перевірку щодо осіб, які балотуються кандидатами у народні депутати України, на відповідність вимогам Конституції України та виборчого закону.

Відтак, Комісія зазначила, що за інформацією щодо перетину державного кордону України, наданою Державною прикордонною службою України листом від 26 червня 2019 року, протягом останніх п’яти перед днем позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року Куницький О.О. виїжджав за межі України на період, що перевищував 90 календарних днів, а саме на 264 дні (з 15 березня 2015 року до 5 грудня 2015 року).

Доводи Куницького О.О. щодо його тривалої відсутності у 2015 році  на території України у зв’язку з перебуванням у службових відрядженнях, які стосувалися виконання редакційних завдань ІП "1+1 ПРОДАКШН" та його громадської діяльності, як члена Громадської організації "Всеукраїнське студентське братство "Еліта нації", Комісією не приймаються до уваги, оскільки за змістом законодавства України службовим відрядженням вважається поїздка працівника за розпорядженням керівника органу державної влади, підприємства, установи та організації на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (за наявності документів, що підтверджують зв’язок службового відрядження з основною діяльністю підприємства). Доказів на підтвердження трудових відносин Куницьким О.О. не надано.

Таким чином, Куницьким О.О. не дотримано вимоги Конституції України та закону щодо проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня  2019 року.

Відтак, Комісія задовольнила частково зазначену скаргу та скасувала реєстрацію кандидата в народні депутати України Куницького О.О., висунутого Політичною партією "Слуга Народу", в ОВО № 169 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");