Слухай онлайн
Політика

ЦВК зареєструвала Мураєва, Гриценка і Купрія кандидатами на пост Президента України

Сьогодні, 15 січня, Центральна виборча комісія зареєструвала трьох кандидатів на пост Президента України. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі ЦВК.

До Комісія надійшло клопотання ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТР РЕФОРМ, ДЕМОКРАТІЇ ТА ПРАВА" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Комісія встановила, що питання виборчого процесу та спостереження за ним не належать до статутної діяльності вказаної громадської організації, що є порушенням вимог виборчого закону.

За таких обставин Комісія відмовила ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТР РЕФОРМ, ДЕМОКРАТІЇ ТА ПРАВА" у наданні дозволу мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Окрім того, розглянувши відповідні клопотання, Комісія надала дозвіл громадським організаціям "Всеукраїнський департамент виявлення та протидії корупції в органах влади та місцевого самоврядування", "ЗАХИСНИК ГРОМАДСЬКИХ ПРАВ", "ЛІГА ВОЛОНТЕРІВ", "Моніторингова місія за виборами в Україні у 2019 році", "ЦЕНТР ПРОМИСЛОВОЇ ЕКОЛОГІЇ" мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Таким чином, станом на 15 січня 2019 року Комісія надала дозвіл 26 громадським організаціям мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Капліна С.М. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року:

Варламова С.А., Мамояна С.Ч. та Федорчука А.С. – в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі;

Вітка А.Л. – в територіальному виборчому окрузі № 149.

До Комісії 11 січня 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Мураєва Є.В., висунутого 10 січня 2019 року на ІІІ З’їзді ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШІ".

12 січня 2019 року до ЦВК надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України  31 березня 2019 року Гриценка А.С., висунутого 11 січня 2019 року на ХІІІ З’їзді Політичної партії "Громадянська позиція".

Окрім того, 10 січня 2019 року до ЦВК громадянин України Купрій В.М. особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня  2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" та зареєструвала трьох кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року:

Мураєва Євгенія Володимировича, 1976 року народження, освіта вища, проживає в місті Харкові, народного депутата України, члена ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШІ", суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШІ";

Гриценка Анатолія Степановича, 1957 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, доцента кафедри політології Національного університету "Києво-Могилянська академія", члена Політичної партії "Громадянська позиція", суб’єкт висування – Політична партія "Громадянська позиція";

Купрія Віталія Миколайовича, 1973 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, безпартійного, самовисування.

Таким чином, станом на 15 січня 2019 року Комісія зареєструвала 8 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В. та Гриценка А.С.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ