Слухай онлайн
Політика

Тягнибок – регіоналам: Не хоч працювати – давай до побачення!

Обов'язок опозиції – змусити більшість працювати законно, у противному разі – в Україні треба проводити нові вибори. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, виступаючи у Верховній Раді 31 січня.

"Якщо ми з вами будемо принциповими, рішучими і послідовними ми рано чи пізно зможемо досягнути нашої мети – щоб український парламент працював легітимно", - наголосив Тягнибок.

"Ми зобов’язані заставити представників більшості діяти в законодавчому полі. Тому тільки персональне голосування! Ніякої роботи парламенту, доки не буде введена нова система "Рада". Хай тоді покажуть, що вони дійсно мають більшість!", - сказав Тягнибок.

Він додав, що зібрання опозиції 31 січня – "це крик душі і апеляція до українського суспільства, бо сьогодні зневажають нас – опозиційних депутатів, завтра вони почнуть знищувати і зневажати українців".

"Парламентаризм в Україні зруйнований. І наше сьогодні завдання – заставити їх (більшість) працювати. Не хоч працювати – давай до побачення! Давайте нові вибори", - підсумував Тягнибок.

pravda.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ