Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Тимошенко попросила Януковича поквапитись, - засідання уряду

Прем’єр Юлія Тимошенко закликає Партію регіонів визначитися з питанням недовіри її Кабінету міністрів. Про це вона сказала сьогодні, 24 лютого,відкриваючи засідання уряду.

 

Тимошенко нагадала, що БЮТ зібрав 150 підписів за проведення позачергового засідання для розгляду питання недовіри, а "регіонали" відкликали свою постанову про відповідальність уряду.

 

За версією Партії регіонів, голова Верховної Ради Володимир Литвин повернув постанову на доопрацювання. 

 

"Враховуючи, що країні потрібна ясність з тим, хто відповідає за життя країни, за забезпечення всіх напрямків розвитку, ми як команда просто зобов'язані таку ясність в країні мати", - заявила прем'єр. 

 

Тимошенко вкотре зауважила, що відкликання проекту постанови з боку Партії регіонів означає відсутність необхідних голосів для позитивного голосування по ньому. 

 

Вона також запевнила, що її політична сила не вступатиме в "будь-які коаліції і будь-які домовленості з антиукраїнською командою Януковича". 

 

На думку Тимошенко, жоден з лідерів демократично-патріотичних сил, "в тому числі і пан Ющенко", також не вступлять в коаліцію з Партією регіонів. 

 

"І саме зараз буде певний момент істини - для кого Україна і справжня чесна фундаментальна стратегія її розвитку є цінною", - заявила прем'єр. 

 

"Віддати абсолютну владу, диктатуру антиукраїнським силам на чолі з Януковичем – це і було би по суті кинути Україну в найскладніший час випробувань", - додала вона, - Українська правда.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...