Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Дрогобичі та Новому Роздолі організували навчання про важливість сортування відходів

У Дрогобичі та Новому Роздолі організували навчання для внутрішньопереміщених дітей та дорослих про важливість сортування відходів.

25 жовтня у Дрогобичі та 27 жовтня у Новому Роздолі Компанія «Центр ЛТД» спільно з Асоціацією «ЕКО Кластер»,  БО «Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат»  у рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській, Чернівецькій, Львівській та Івано-Франківській областях" організувала чергове навчання про важливість сортування відходів. Участь у заході взяло понад 60 діток та дорослих зі всієї України. Про це розповів директор Компанії «Центр ЛТД» Олег Бота. 

«Ми продовжуємо привертати увагу до питань формування високої екологічної культури поводження з відходами, ділимося досвідом Компанії та власним прикладом вчимо підростаюче покоління дбайливо відноситись до використання природних ресурсів та охорони довкілля», - зазначає Олег Бота. 

Під час заходів виконавчий директор Асоціації «ЕКО кластер» Олена Вітрак та доцент кафедри РВПРіОП географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Койнова розповіли учасникам про сортування відходів, ознайомили із контейнерами для роздільного сортування та переконали у важливості дотримуватись правил сортування, адже це допоможе зберегти довкілля та підтримати економіку нашої держави. Наймолодші учасники отримали книжечку із серії «Наліпки-рятувалки, дбаємо про довкілля». Варто зазначити, що учнівська молодь, яка взяла участь у заходах є добре обізнаною і відповідальною.

Нагадаємо, що 9 липня 2023 року вступив в дію Закон України «Про управління відходами», який спрямований на вдосконалення системи управління відходами.

Щодо співпраці та консультування з питань управління відходами  на вашому підприємстві чи у громаді, а також щодо проведення просвітницьких заходів щодо важливості сортування відходів просимо телефонувати +38 096 781 05 37, +38 067 725 54 32, або надсилати запитання: [email protected]. Більше інформації на сайті: center-ltd.com.ua

Щоб не пропустити жодної актуальної новини у сфері екології, підписуйтесь на телеграм канал  https://t.me/EnvRespBusiness 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ