Слухай онлайн
Cуспільство

У Карпатах зібрали тонну сміття завдяки додатку EcoHike

13 листопада, Львів - за три місяці з моменту офіційного релізу додатку EcoHike туристи та волонтери зібрали понад 1000 кілограмів сміття.

Користувачі створили понад 60 міток, більшість з цих позначок розташована в межах українських Карпат. EcoHike використовували як поодинокі активісти, так і організації під час туристичних та еко-походів. Наприклад, мандрівники Кулуар Тревел пройшли понад 130-кілометровий маршрут, очищаючи Карпати разом із застосунком.   

Загалом в додатку зареєстровано понад 1000 користувачів, проте їх справжня кількість може бути і більшою. EcoHike мають змогу використовувати незареєстровані активісти - переглядати мітки, але не створювати нові позначки чи оновлювати їхній статус.

“Ми прагнули зробити свій вклад у покращення екологічної ситуації в Україні, що можна було досягти, лише об`єднавши зусилля багатьох небайдужих людей. І зараз ми бачимо, що таких людей дійсно багато і разом ми можемо надзвичайне. Наша команда збирається також вдосконалювати додаток, щоб залучити якомога більше активістів для прибирання.” - коментує Юрій Голованов, консультант GlobalLogic, лідер проекту EcoHike.

Наразі інженери GlobalLogic продовжують отримувати відгуки від користувачів та розширювати функціонал додатку. Зокрема, в планах додати можливість прокладати маршрути з урахуванням міток, можливість позначати місця, де можна викинути сміття, впровадити елементи гейміфікації та зробити нагороди для найактивніших користувачів тощо.

EcoHike - внутрішній проект компанії, який створила львівська команда GlobalLogic. Розробка та тестування застосунку тривали майже рік. Вже на початку запуску додатку він активно підтримується мандрівниками, екологічними активістами та громадськими організаціями, що прагнуть збереження Карпатських гір. Додаток можна завантажити для Apple iOS тут, а для Google Android - тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ