Слухай онлайн
Cуспільство

У Києві для путінської акції зробили коридор, а українських активістів заблокували

Сьогодні, 9 травня, українські активісти мали намір провести акцію вшанування пам'яті українців у Другій світовій війні, але їх заблокували на виході з підземки біля парку Вічної слави. Натомість поліція пропустила учасників путінської акції «Бессмертный полк». Про це в коментарі Гал-інфо розповів громадський активіст Олег Слабоспицький.

За його словами, українські активісти мали намір розгорнути великий український державний прапор (20м на 15м) після завершення урочистих державних заходів на Алеї слави.

Заблоковані поліцією українські активісти. Фото з ФБ Oleg Slabospitsky.
Активісти розгорнули прапор біля готелю "Салют". Фото з ФБ Oleg Slabospitsky.
Активісти розгорнули прапор біля готелю "Салют". Фото з ФБ Oleg Slabospitsky.
1/3

«У такий спосіб ми хотіли вшанувати пам’ять усіх українців, які загинули у Другій світовій війні. Однак, ще у підземці, на сходах, нас заблокувала поліція. Ми простояли там майже годину. Після цього ми вийшли з іншої сторони і вже біля готелю «Салют» розгорнули прапор. Там нас знову заблокувала поліція», - розповів Олег Слабоспицький.

Водночас він додав, що для учасників путінської акції «Бессмертный полк» зробили коридор.

Почесна варта з курсантів для путнської акції. Фото з ФБ Oleg Slabospitsky.
1/1

«Перед цим пройшли представники УПЦ МП разом із «Опозиційним блоком», а за ними учасники акції «Бессмертный полк». Більше того по вул. Мазепи їм зробили почесну варту з курсантів ЗСУ, які стояли з українськими прапорами. Ці учасники акції «Бессмертный полк» розгорнули червоний прапор. Тут ішли і люди в пілотках з радянською символікою, і з червоними стрічками. Несли також портрет Жукова (маршал СРСР, - ред.). Поліція відмовилась його забрати натомість відвели українських активістів», - розповів Олег Слабоспицький.  

Фото з ФБ Oleg Slabospitsky.
Фото з ФБ Oleg Slabospitsky.
Фото з ФБ Oleg Slabospitsky.
1/3

Зрештою українським активістам з українським прапором таки вдалося прорватись на Алею славу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ