Слухай онлайн
Cуспільство

У Луцькому районі найбільш затребуваними на ринку праці є водії, продавці та електрогазозварники

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук зустрівся із новопризначеною директоркою Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяною Мов’як. Під час зустрічі обговорили рівень безробіття у Луцькому районі, які професії затребувані на ринку праці та головні проблеми працевлаштування.
фото - пресслужба Луцької райради

Про це Гал-інфо повідомили у пресслужбі Луцької районної ради.

"В умовах пандемії коронавірусу до центру зайнятості звертається багато людей, але, на жаль, не усі шукають роботу. Їм потрібна виплата допомоги по безробіттю. Якщо у людини є паспорт громадянина України, то вона повинна працювати, бо з її податків будуються дороги, школи, садочки, розвивається інфраструктура країни, армія…", - зауважив голова райради Олександр Омельчук.

Як розповіла Тетяна Мов’як, станом на 1 жовтня у новоствореному Луцькому районі (без врахування Колківської громади) допомогу по безробіттю отримують 1269 осіб. Працевлаштовано протягом 9 місяців 2021 року 2424 людини.

"Причиною звільнення зараз найчастіше є те, що роботодавці скорочують чисельність працівників. Це пов’язано у тому числі із епідемією коронавірусу та загальною економічною ситуацією в країні", - наголосила директорка районної філії центру зайнятості.

З її слів, найбільш затребуваними професіями у Луцькому районі є водії різних категорій, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, електрогазозварники, слюсарі.

Радник голови Луцької районної ради Юрій Ройко поцікавився, яким чином відбувається оновлення вакансій. Тетяна Мов’як повідомила, що цим займається відділ співпраці із роботодавцями, який оперативно дізнається про нові вакансії та повідомляє про це потенційних працівників.

До слова, мінімальна виплата допомоги по безробіттю складає одну тисячу гривень, максимальна – трохи більше 9 тисяч гривень. Усе залежить від страхового стажу, рівня заробітної плати на попередньому місці роботи тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ