Слухай онлайн
Cуспільство  |  Надзвичайні події

У "Львівській політехніці" тривають післяаварійні роботи

Нагадаємо, 9 січня у котельні Національного університету «Львівська політехніка», що на вулиці Устияновича, вибухнув один із трьох котлів. Через пожежу значна частина корпусів університету залишилися без тепла. Повідомила прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”.

Підключення споруд навчального закладу до міської тепломережі, як планувалося, виявилися неможливим через те, що найближча траса проходить вулицею Сахарова.

Відновлення теплопостачання університету стало нагальною турботою не лише самих політехніків, а й обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку очолює перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич. Основні роботи з відновлення котельні виконує колектив «Львівкомунтеплоенерго». Вдень і вночі на відновленнікотельні працюють майже 100 працівників цієї та інших організацій.

«Важливо, — наголосив проректор Львівської політехніки Володимир Крайовський, — щоу всіх корпусах з батарей вчасно злили воду і не допустили замерзання системи».

Найкраще тримається залишкове тепло у головному корпусі університету, який споруджено ще за часів австрійського цісаря. Товщина стін цієї споруди сягає 80 см.

Вже 10 січня планувався запуск одного із резервних котлів, що дозволить поетапно подавати тепло у всі корпуси університету.

Запланований на 12 січня зимовий благодійний бал Львівської політехніки вирішено перенести на 9 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ