Слухай онлайн
Cуспільство

У львівських школах вшанують подвиг Героїв Крут

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді та на відзначення 92-ої річниці подвигу Героїв Крут сьогодні у навчальних закладах Львова відбудеться День вшанування подвигу Героїв Крут.

 

Зокрема у навчальних закладах Франківського району підготовлені тематичні виставки літератури у бібліотеках, випущені загальношкільні стіннівки, що висвітлюють події тих років. Вчителями історії будуть проведені відкриті уроки на тему: «Їх, юних сміливців, лиш жменька була», а класними керівниками підготовлені виховні години: «Незабутній чин української молоді під Крутами».

 

«Учнівське самоврядування теж не залишилося осторонь. Учні організували політінформації та лінійки-реквієми. У всіх навчальних закладах серед учнів 9-10-их класів буде проведено конкурс на кращий учнівський твір «Що для мене особисто означає подвиг юних крутян», за результати якого краща робота буде передана на розгляд районного журі конкурсу», – розповіла начальник Франківського районного відділу освіти Оксана Даниленко.

     

У рамках тематичного дня відбудуться  також:

виставки літератури в шкільних бібліотеках «Нас було тільки триста»,

зустрічі старшокласників з ліцеїстами ліцею імені Героїв Крут у ССЗШ № 5 ім. І. та І. Кокорудзів та в ССЗШ № 46 ім. В. Чорновола,

екскурсії у музей Героїв Крут Львівського державного ліцею імені Героїв Крут (СЗШ № 66, СЗШ № 36),

учнівські конференції «Крути: подвиг і трагедія»  у СЗШ №№ 51, 55, СЗШ № 50 ім. А.       Макаренка, 

лінійки-реквієми, за участю учнівського самоврядування, у ССЗШ № 2, СЗШ № 36, Ліцеї менеджменту, ССЗШ № 46 ім. В. Чорновола.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ