Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові для безхатченків та потребуючих людей діють пункти обігріву

На час холодів, потребуючі можуть зігрітись та поїсти у пунктах обігріву, які діють у місті. Як розповіли в міському управлінні соціального захисту, у Центрі обліку та нічного перебування на вул. Кирилівській, 3а, пункт обігріву функціонує щоденно з 09:00 до 20:00 год (з 20:00 до 09:00 год для бездомних осіб діє відділення нічного перебування). А пункт обігріву у приміщенні БО «Регіональний центр соціальної адаптації» на вул. Личаківській, 56 діє в робочі дні з 09:00 до 18:00 год й за умови значного зниження температури повітря – нижче мінус 10 градусів, інформує пресслужба ЛМР.

Мерія Львова закликає містян бути небайдужими і допомагати безхатченкам, а також повідомляти про факти та місця їхнього перебування, якщо вони потребують допомоги, за тел.: 15-80, 233-14-79.

«Пункт обігріву у приміщенні Центру обліку забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Також, за потреби, бездомні люди можуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами та отримати одяг. Працівники, які чергують у пункті обігріву, взаємодіють з екстреними службами міста», - зазначив керівник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Зауважимо, працівники Центру обліку інформують усіх бездомних осіб, які звертаються в установу, про пункти обігріву. Також про роботу Центру інформують під час соціального патрулювання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ