Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові оголосять архітектурний конкурс на реконструкцію вул. І. Миколайчука

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію реконструкції вул. І. Миколайчука (від вул. Полтв’яної до вул. В. Щурата) у м. Львові».
Триває капітальний ремонт вул. Миколайчука

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Як наголошує міський голова Андрій Садовий, важливо, щоб після реалізації цього проєкту мешканці з Сихова могли приїхати трамваєм до лікарні швидкої медичної допомоги.

«Оголошення архітектурного конкурсу - це єдиний варіант, який уможливлює мінімізацію грошей, часу і нервів. Адже ми втратили приблизно 7 місяців по реконструкції вулиць Шевченка і Бандери, тому що переможці по проектуванню зробили проєкти, які не вписувалися в реальність нашого часу. А якщо ми проводимо архітектурний конкурс, то чітко визначаємо концепцію, і згідно з цією концепцією робиться проєкт.

Щодо реконструкції вул. Миколайчука, то ми хочемо, щоб мешканці з Сихова могли трамваєм доїхати до лікарні швидкої допомоги», - пояснив Андрій Садовий.

Відповідно до прийнятого рішення, управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування надано функції замовника на організацію та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію реконструкції вул. І. Миколайчука (від вул. Полтв’яної до вул. В. Щурата) у м. Львові з правом залучення до організації та проведення конкурсу третіх осіб.

Управління архітектури та урбаністики має затвердити Програму та умови архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію та склад журі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ