Слухай онлайн
Культура

У Львові покажуть "100 фільмів за 100 хвилин"

27-28 жовтня у Львові відбудеться 7-й щорічний кінофестиваль "100 фільмів за 100 хвилин", присвячений екстремально короткому кіно. Глядачі зможуть переглянути нову порцію кращих стрічок зі всього світу, хронометраж яких не більше 1 хвилини, повідомили організатори.

В підбірку "100 фільмів за 100 хвилин" увійшли абсолютно різні роботи з точки зору жанру, сюжету, стилістики та емоційної насиченості. Наприклад, в сатиричному мультфільмі "Як бути задиракою", присвяченому субкультурі хуліганів у Східній Європі, автори за 1 хвилину розповідають, як стати бандитом в спортивному костюмі. А короткометражка “Імара” розкриває історію кенійського велосипедиста, який після аварії лишився ноги, але продовжує займатися спортом і йде до своєї мрії - стати чемпіоном світу. Крім цього, глядачів чекають ще 98 гостросюжетних драм, комедій, документалок на найрізноманітніші теми.

В 2017 році фестивалю "100 фільмів за 100 хвилин" виконується сім років. За цей час у такого формату з'явилися свої прихильники по всій країні, адже покази регулярно проходять не тільки у Києві, але і у найбільших містах - Харкові, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Одесі та інших.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ