Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові презентували систему для навчання студентів проектуанню роботів та розумних пристроїв

У Львові представили перший український Embedded Starter Kit - систему для навчання студентів проектуанню роботів та інших розумних речей.

Презентація відбулась під час відкриття дослідницької embedded-лабораторії Global Logic на базі Національного університету "Львівська Політехніка". Про це повідомляє кореспондент Гал-Інфо з  місця події.

GlobalLogic - лідер у сфері послуг з розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу.

Embedded Starter Kit може вирішити проблему дефіциту сучасної матеріально-технічної бази для навчання студентів IT-спеціальностей. Завдяки цьому майбутні інженери зможуть створювати реальні проекти та навчатися працювати в команді.

"Ми завжди намагаємось забезпечити студентів необхідними умовами і технікою, абт їх знання та навички були актуальними та затребуваними на ринку, - коментує Юрій Бобало, ректор Національного Університету "Львівська Політехніка". - Завдяки Embedded Starter Kit молоді спеціалісти зможуть детально розібратися в розробці вбудованих систем, а також отримати практичний досвід роботи над подібними проектами."

Embedded Starter Kit - це рішення компанії GlobalLogic, набір, доповнений сенсорами, екраном, комунікаційними інтерфейсами, сучасним контролером та іншими компонентами, необхідними для розробки вбудованих рішень. Завдяки цьому пристрої на базі Embedded Starter Kit можуть отримувати дані про навколишній світ і взаємодіяти з ним. Це дозволить майбутнім фахівцям створювати різну апаратуру, наприклад, автоматичну поливалку для квітів, роботизовану руку або сенсор на базі технологій інтернету речей. Розробка навчальної системи зайняла близько 6 місяців,  виробництво готового продукту обійдеться в 100 доларів. ВНЗ-партнери GlobalLogic отримають Embedded Starter Kit в подарунок для проведення спільних навчальних курсів.

"Ми передбачили, щоб у студента булипід рукою всі необхідні компоненти для експериментів в галузі С/Embedded, - розповідає Денис Балацко, віце-президент з інжинірингу, лідер львівського підрозділу GlobalLogic, - компанії гостро відчувають різницю між рівнем освіти та розвитком ІТ-індустрії, тому ми особливо зацікавлені в таких навчальних системах. А для студентів це можливість розширити світогляд та здобувати знання, які знадобляться в майбутньому для участі в комерційних проектах." 

Центральний офіс GlobalLogic розташований в Кремнієвій долині в США, а інжинірингові та дизайн-центри знаходяться у всьому світі. Інженери компанії діляться з клієнтами глибокою експертизою у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров'я, технологій, медіа та розваг, а також промисловості та напівпровідників. Команда GlobalLogic в Україні об'єднує більше 4 тисяч інженерів в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ