Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

У Львові продовжують щорічну вакцинацію дівчаток проти вірусу папіломи людини

Як повідомили Гал-інфо в західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, вакцинація проти раку шийки матки ефективніша у підлітковому віці до 15 років.

Розпочався Всесвітній тиждень обізнаності про рак шийки матки. Спеціалісти ЗУСДМЦ в свою чергу нагадують усім, що Центр продовжує щорічну вакцинацію дівчаток проти вірусу папіломи людини, яка є однією з основних причиною розвитку раку шийки матки. Разом з тим, акцентуємо Вашу увагу, що найефективніша така вакцинація у підлітковому віці до 15 років. Щоб пройти вакцинацію потрібно зареєструватись до лікаря педіатра, чи лікаря-імунолога ЗУСДМЦ у реєстратурі за тел. +38-032-270-22-07, +38-097-150-70-53, +38-063-189-70-50    

Для дітей Львівської області вакцинація проводиться безкоштовно, адже вакцину закуплено в рамках затвердженої комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021-2025роки Львівською обласною радою.

Дана програма безперервно працює для безкоштовної вакцинації дівчаток з 2017 року. Бережіть своє здоров’я і своїх рідних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ