Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові пройде 5-а Конференція зі статистичної фізики

5-а Конференція зі статистичної фізики: сучасні тенденції та застосування (Львів, 3 – 6 липня 2019) продовжує серію міжнародних конференцій зі статистичної фізики в Україні.

Перші такі конференції організовувалися у Львові за ініціативи академіка І.Р. Юхновського ще в 70-их роках минулого століття. У новітньому форматі ці конференції відродилися у 2005 році.

5-а Конференція зі статистичної фізики є ювілейною і присвячується двом датам: 50-річчю утворення у Львові відділу статистичної теорії конденсованих систем київського Інституту теоретичної фізики АН, з якого згодом організувався Інститут фізики конденсованих систем НАН України, та 110-ій річниці від дня народження видатного фізика, математика і механіка Миколи Миколайовича Боголюбова, який свого часу підтримав ідею І.Р. Юхновського щодо утворення у Львові наукового осередку зі статистичної фізики.

У роботі конференції візьмуть участь близько 150 дослідників з 22 країн Європи, Азії та Америки, які працюють у галузі теорії м’якої речовини, квантової статистики, комп’ютерного моделювання та фізики складних систем. Конференція відбуватиметься в приміщенні головного корпусу НУ «Львівська політехніка». Робоча мова – англійська.

Організатором конференції є Інститут фізики конденсованих систем НАН України у партнерстві з Львівським національним університетом імені Івана Франка, Національним університетом «Львівська політехніка» та Львівською міською радою. Конференція підтримана Львівською міською радою в рамках програми «Львів науковий».

Супутнім заходом до конференції буде ІІІ Робоча нарада «Системи з конкуруючими електростатичними і короткодіючими взаємодіями» (Львів, 1-2 липня 2019), організована Інститутом фізики конденсованих систем в рамках наукового проекту Програми ЄС «Горизонт 2020», який виконується в Інституті.

Львів вкотре підтверджує статус провідного наукового центру зі статистичної фізики не тільки в Україні, а й у світі.

Відкриття 5-ї Конференції зі статистичної фізики: сучасні тенденції та застосування відбуватиметься 3 липня 2019 року о 13.00 в Залі Матейка головного корпусу НУ «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");