Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

У Львові триває набір на режисерсько-драматургічні та акторські майстер-класи

Для режисерів, драматургів, акторів, театральних кураторів, критиків та перформерів у Львові триває набір на польсько-українські майстер класи "мапи страху/мапи ідентичності", в результаті якого буде створено мобільну виставу, котра буде показана в чотирьох містах України. В межах проекту буде реалізовано дві п’ятиденні робочі сесії (режисерсько-драматургічні та акторські майстер-класи, лекції, дискусії) – у Львові та Харкові, а також дві семиденні репетиційні сесії – у Києві та Львові. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Під час репетиційної сесії постане мобільна копродукція, яку запрезентують восени 2016 р. у чотирьох українських містах: Києві, Львові, Харкові й Херсоні.

Тематичні майстер-класи спрямовані на режисерів, драматургів та акторів, а також театральних кураторів, критиків і дослідників перформативних мистецтв, які зацікавлені у практичній роботі драматурга (у якості партнера режисера, а не автора п’єс).

Майстер-класи будуть торкатися різних практичних аспектів театральної праці – з акцентом на її зв’язки із суспільно-політичною реальністю.

Майстер-класи проводитимуть польські драматурги, режисери і актори у двох групах:

а) Акторські майстер-класи, присвячені сучасним перформативним технікам, свідомому будуванню акторського висловлювання, суб’єктивності актора, колективній практиці і питанню співвідповідальності актора за генерований у виставі переказ.

б) Режисерсько-драматургічні майстер-класи – присвячені різним аспектам співпраці режисера і драматурга та функції драматурга як партнера режисера, постачальника контекстів і свого роду посередника між театральною подією та аудиторією.

Умови набору

Відбір учасників відбувається на основі надісланих заявок (заявку на участь можна завантажити на сайті http://goo.gl/MbPFS1). Оцінюванню підлягатиме письмова заявка, що містить:

• інформацію про професійний досвід

• мотиваційний лист

• рекомендацію інституції або фахівця

Щоб повніше представити свій професійний досвід, бажано додати до заявки візуальні і текстові матеріали (фото і відеозаписи вистав, тексти/п'єси, рецензії і т. п.).

На основі заявок буде відібрано близько 10 учасників режисерсько-драматургічних майстер-класів і близько 10 учасників акторських майстер-класів. Під час майстер-класів буде сформовано групу реалізаторів мобільної копродукції (режисер, драматург, сценограф, актори).

Умови участі в майстер класах

Майстер-класи організовані у двоетапній формі:

1. Режисерського-драматургічні й акторські майстер-класи

Участь у майстер-класах під час робочих сесій безкоштовна. Учасники самі покривають витрати на харчування, а з інших міст – витрати на проїзд і проживання

2. Репетиційна сесія і покази мобільної копродукції

Під час репетиційної сесії і показів організатори покривають витрати на подорож, проживання і харчування для попередньо обраних реалізаторів мобільної копродукції. Група реалізаторів копродукції отримає винагороду за свою працю (на основі окремих угод).

Детальний опис проекту, заявка на участь, програма майстер-класів, біографії керівників за посиланнями - http://goo.gl/MbPFS1

Просимо надсилати заповнену українською мовою анкету на такі адреси: [email protected] і [email protected]. У темі листа просимо зазначити: “Мапи страху + ім’я і прізвище”.

Кінцевий термін надсилання заявок: 29 лютого 2016 року.

Проект реалізовує «Stowarzyszenie Praktyków Kultury» («Об’єднання практиків культури») у співпраці з кількома українськими організаціями зі Львова, Києва, Харкова і Херсону.

Проект дофінансовано із коштів Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща.

Куратора проекту – Йоанна Віхівська.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ