Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбудеться зустріч з учасниками української експедиції в Антарктиду

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації спільно з онлайн-журналом для мандрівників і дослідників ʺExplorer Lifeʺ та ʺExplorer Life Expeditionsʺ організовують мотиваційну зустріч: ʺДень полярника. Відправлення української експедиції в Антарктидуʺ.
У Львові відбудеться зустріч з учасниками української експедиції в Антарктиду

13 березня відбудеться мотиваційна зустріч з представниками 24-ї експедиції, яка працюватиме на українській антарктичній станції ʺАкадемік Вернадськийʺ з березня до квітня 2020 року.

Під час заходу відбудеться спілкування із львів’янином, керівником української експедиції в Антарктиду – Ігорем Диким. Учасники  дізнаються найцікавіші факти про ʺкрижаний континентʺ і підготовку команди перед виїздом.

Метою заходу є сприяння в організації надихаючих та мотиваційних зустрічей для більш усвідомлених мандрів та експедицій, промоція різних видів туризму, зокрема наукового.

В межах зустрічі заплановані виступи львівських полярників, учасників попередніх експедицій: Ігора Дикого, керівника української експедиції в Антарктиду, Мирона Колодко, заступника керівника першої морської експедиції України в Антарктиду, та Валентина Максимчука, директора Карпатського відділення Інституту геофізики НАН України.

Реєстрація учасників – 19:00 год, початок заходу о 19:20 год у молодіжному просторі “Молодо Зелено”, м. Львів, вул. Джерельна, 20.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією 

Акредитація журналістів за номером: 073 088 75 68.

Довідково:

Цього року Національний Антарктичний Науковий Центр отримав рекордну кількість заявок від бажаючих працювати наступний цілий рік на станції “Академік Вернадський”.

Дослідника Антарктики, доцента кафедри зоології Львівського національного університету ім. І. Франка Ігоря Дикого обрали керівником експедиції. Львів’янин уже тричі був учасником українських антарктичних експедицій на станції “Академік Вернадський”. Дослідник також провів на холодному континенті два повних роки (дві зимівлі). Кожні відвідини шостого континенту Ігором Диким супроводжувались сходженням на гірські вершини. Він встиг підкорити гори Де-Марія, Мілл, Скот, Шеклтон та Пік Століття Пласту.

Команда майбутніх зимівників 24-ої експедиції: 10 чоловіків та 2 жінки (дослідниця-біолог Оксана Савенко і лікарка Наталія Бабій). Восьмеро обраних членів експедиції вже хоча б раз зимували на станції, а четверо – новачки. Серед “старожилів” станції рекордсменом є Богдан Гаврилюк, для якого це повернення до Антарктики має стати восьмим у житті. Четверо обраних спеціалістів вже нещодавно зимували разом (у 2015-2016 та 2017-2018 роках), що є доказом відомого твердження про “міцну полярну дружбу назавжди”. Семеро спеціалістів – кияни та по одному зі Львову, Закарпаття, Харкова, Одеси та Херсонщини.

Експедиція розпочинається з другої половини березня (після 20 березня) і триватиме 12 місяців (повернуться у квітні 2020 р.). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ