Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбулась хіротонія єпископа Рівненського і Волинського

Вчора, 2 вересня, у кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці Львова відбулась архиєрейська хіротонія архимандрита Гавриїла (Кризини) на єпископа Рівненського і Волинського, керуючого Рівненсько-Волинською єпархією (рішення Архієрейського Собору від 25 липня 2018 року). Про це повідомив сайт Львівської єпархії УАПЦ.

Богослужіння очолив Предстоятель УАПЦ у співслужінні архиєпископа Тернопільського і Бучацького, керуючого Тернопільською та Одесько-Чорноморською єпархіями Тихона, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією, Віктора, єпископа Херсонського і Миколаївського, керуючого Таврійською єпархією Бориса, духовенства кафедральних соборів м. Львова та м.Тернополя, Львівської, Тернопільської та Карпатської єпархій.

Напередодні, у кафедральному соборі під час Всеношної відбулось наречення архимандрита Гавриїла (Кризини).

Наступного дня, в неділю архимандрит Гавриїл склав сповідання православної віри, а під час Літургії відбулась хіротонія.

Предстоятель УАПЦ Макарій звернувся до нововисвяченого єпископа з повчальним словом та вручив йому символ архипастирського служіння - єпископський жезл.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ