Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

У Львові вшанували пам’ять Любомира Гузара

Люди зібралися на цьому молінні, щоби вшанувати особу патріарха світлої пам’яті Любомира Гузара
фото департаменту інформації УГКЦ

У соборі Святого Юрія у Львові з нагоди 90-ліття від дня народження патріарха Любомира Гузара митрополит Львівський звершив Божественну Літургію.

Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.

Митрополит Ігор звернувся до присутніх у храмі і зазначив: люди зібралися на цьому молінні, щоби вшанувати особу патріарха світлої пам’яті Любомира Гузара. «Якраз завтра йому би виповнилося 90 років життя, а від упокою душі 31 травня виповниться 6 років», — зазначив єпископ.

«Ми ще тримаємо в пам’яті його старання про розвиток нашої Церкви. Передовсім він старався, щоб підібрати єпископів для доброго служіння вірним. І за його немалими зусиллями та погодженням Львівська богословська академія була проголошена Католицьким університетом у 2002 році. Він намагався налагоджувати добрі контакти та відносини з православним світом в Україні та поза її межами. Це була мирна й добра людина, український релігійний діяч, кардинал Католицької Церкви, представник українського роду Гузарів, суспільний діяч, якого любили не лише греко-католики, а й багато православних в Україні з великою пошаною ставилися до нього. Згодом архиєпископ-емерит «теплою рукою» передав своє служіння наступникові, вибраному в 2011 патріарху Святославові Шевчуку», — сказав владика Ігор.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ