Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові запрацювала найпотужніша швидкісна електрозарядна станція України

У п’ятницю, 7 серпня, на паркінгу ТРЦ “Victoria Gardens” було відкрито першу в Україні швидкісну зарядку для електрокарів.

Уже, мабуть, всі помітили зростаючу тенденцію щодо кількості електромобілів на вулицях Львова. Купівля екологічної машини стає все популярнішим рішенням серед українців, і такий вибір на користь природи без сумніву неймовірно тішить. Взагалі українська електромобільна культура також активно розвивається, власники об’єднуються в ком’юніті, діляться своїм досвідом користування електрокаром, дають поради один одному, влаштовують зустрічі, стежать за новинками на ринку і навіть трохи просвітницькою діяльністю займаються, адже впевнено несуть у люди ідею використання екологічних машин. А відкриття нової станції - це ще один крок уперед у цій сфері.

Під час відкриття відбулася грандіозна виставка електромобілів. Для багатьох поняття “електрокар” асоціюється лише з машинами марки “Tesla”, проте компанія хоч і потужний, проте не єдиний виробник автомобілів на ринку, тому ідеєю експозиції було також показати масштабність цієї галузі, різносторонність дизайнів, марок та технічних характеристик, які пропонують майбутнім власникам.

Що стосується самої зарядної станції, то головна її перевага - це, звісно, потужність, проте відрізняється вона і візуальною частиною. Це, власне, не просто зарядки, а ціла станція, де можна спокійно поповнити енергетичні запаси автомобіля в будь-яку погоду, адже тут є накриття, яке захистить від опадів.

За словами організаторів, вибір локації для станції теж не випадковий, оскільки вони самі є власниками електромобілів, то врахували свій попередній досвід. “Дуже зручно, коли можна одночасно займатися своїми справами: чи в кіно піти, чи на шопінг, чи продукти додому купити, чи з друзями зустрітися, і в цей час підзарядити автомобіль, не переживаючи, що доведеться ще десь сидіти і чекати повної батареї. Відпочив, сів і поїхав. Ідеально", - коментують гості події.

Зробити тест-драйв електростанції можна в будь-який час, головне - не забути скачати додаток "To-U" і обрати зручний час. Платформа забезпечує можливість без черг підживити автомобіль, адже зарядка завжди буде доступною тим, хто попередньо зарезервував її, тому можна впевнено планувати свій день і не переживати щодо незапланованих часовитрат.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ