Слухай онлайн
Політика

У Личаківському районі запрацювала громадська приймальня «Батьківщини»

У центрі Львова, на вулиці К. Левицького, 28, віднедавна почала працювати громадська приймальня Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Про це повідомив керівник Личаківської районної партійної організації Андрій Болкун.

У громадській приймальні кожен мешканець Львова може отримати необхідну консультацію та допомогу у вирішенні правових питань, переглянути місцеву пресу чи просто поспілкуватися про життя. Тут людям підкажуть, до кого з чиновників міської чи обласної влади варто звернутися, щоб домогтися розв’язання нагальних проблем. Звертатися до офісу громадської приймальні можна в робочий час особисто, писати на електронну пошту lychakivskyj@batkivshchyna.lviv.ua чи задзвонити за такими телефонами: 068-559-59-53, 063-992-14-38, 050-370-34-36.

«На жаль, сьогодні дуже багато людей зіштовхнулися з повним нерозумінням з боку чиновників. Влада не реагує на проблеми простих мешканців. Наше завдання – допомогти громадянам відстояти їхні законні інтереси та домогтися справедливості. Допомагаємо мешканцям Личаківського району в цьому, оформляємо відповідні звернення та заяви», – розповів керівник Личаківської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Андрій Болкун. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ