Слухай онлайн
Cуспільство

У Мін'юсті хочуть збільшити мінімальний розмір аліментів

У Міністерстві юстиції розробили законопроект, яким пропонується збільшити мінімальний розмір аліментів на кожну дитину. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко під час виступу в Кабінеті міністрів, - Громадське.

«Вже розроблено законопроект, який пропонує  суттєво збільшити мінімальний розмір аліментів на дитину. Окрім того, ми можемо запозичити норму французького законодавства, за якою нащадки після розлучення батьків повинні отримати такий самий рівень утримання, який вони мали під час проживання у повній сім’ї», — сказав Петренко.

Він також зауважив, що особисто виступатиме з ініціативою ввести норму, за якою діти матимуть право на частку спільного майна колишнього подружжя на рівні з батьками.

За його словами, також буде створена система стимулювання як батьків, так і органів влади на місцях, які дбають про всебічний і повноцінний розвиток дитини.

«Окремо ми плануємо прописати норми мотивації для тих батьків, які відповідально ставляться до виховання своїх дітей. Це будуть відповідні податкові й соціальні пільги», — наголосив міністр.

Раніше у Мін'юсті повідомили, що заборонили виїзд за кордон 82 тисячам боржників за аліментами.

На почату лютого 2018 року в Мін'юсті заявили, що до Єдиного державного реєстру боржників вже внесли 86 106 осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

Громадське

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ