Слухай онлайн
Політика

У Порошенка пояснили, чому він підписав бюджет з "недоліками"

Президент Петро Порошенко підписав держбюджет на 2016 рік, оскільки від нього залежала низка важливих факторів.

Про це йдеться у коментарі АП, надісланому "Українській правді".

"Усвідомлюючи недоліки ухваленого Верховною Радою Державного бюджету на 2016 рік, Президент України підписав відповідний Закон України. Від цього залежать зміцнення обороноздатності держави, виплата зарплат, пенсій та інших соціальних видатків громадянам України, а також виконання зобов’язань перед МВФ для продовження плідної співпраці з макроекономічної стабілізації в країні", – заявили в АП.

У той же час у відомстві запевнили, що якнайскоріше запровадження перевірки декларацій чиновників є однією з ключових складових політики Порошенка у сфері боротьби з корупцією та важливою умовою візової лібералізації, для забезпечення якої ним докладено значних зусиль.

Також Порошенко закликав уряд та громадських активістів забезпечити невідкладне функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції, а також завершити процес повного формування його персонального складу, в тому числі призначення керівництва.

Як відомо, у понеділок вияснилося, що прийнятий Радою і підписаний Порошенком держбюджет-2016 містить поправку, яка переносить зобов'язання чиновників заповнювати електронні декларації на 2017 рік. Це є порушення зобов'язань України, які вона взяла для запровадження безвізового режиму.

У вівторок стало відомо, що серед авторів скандальної поправки були депутат від "Волі народу" Андрій Деркач і позафракційний Володимир Мисик.

У Раду вже внесли законопроект для скасування цієї поправки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ