Слухай онлайн
Політика

У Раді зареєстровано законопроєкти у сфері поштового зв'язку

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкти, спрямованих на підвищення ефективності роботи пошти. Про це повідомили 11 листопада у пресслужбі Міністерства інфраструктури України.

Це законопроєкти № 4353 “Про внесення змін до Закону України “Про поштовий зв’язок” та № 4354 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в галузі поштового зв’язку”.

Законопроєкти були розроблені народними депутатами – членами Комітету з питань транспорту та інфраструктури за активної участі Міністерства інфраструктури та АТ “Укрпошта”.

“Чинний закон “Про поштовий зв’язок” був прийнятий ще у 2002 році та наразі вже давно застарілий. Зареєстровані у Верховній Раді законопроєкти не лише врегульовують низку питань щодо надання сучасних і доступних поштових послуг населенню, але є дуже важливими для України в євроінтеграційному напрямі. Вони гармонізовані з нормами ЄС і розроблені на виконання Угоди про Асоціацію. Серед ключових перспектив, які відкривають законопроєкти − введення електронної марки, боротьба з контрабандою та низка нововведень, які дозволять суттєво осучаснити поштовий зв’язок в Україні та модернізувати поштову інфраструктуру”, - зазначив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ