Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У рейтинг Тimes Higher Education потрапило два львівських виші

У рейтинг Тimes Higher Education потрапило два львівських виші
У рейтинг Тimes Higher Education потрапило два львівських виші
Фото з сайту The World University Rankings
Фото з сайту The World University Rankings
Фото з сайту The World University Rankings
Фото з сайту The World University Rankings
1/3
Як інформують у прес-службі Львівської політехніки, у рейтинг Times Higher Education University Rankings 2019, потрапило два львівських виші.

Британське видавництво Times Higher Education (ТНЕ) завершило публікацію останнього випуску предметного рейтингу світових університетів Times Higher Education University Rankings 2019. Серед чотирьох вітчизняних закладів вищої, що увійшли до нього, гідне місце посідає Львівська політехніка – єдиний з посеред них технічний університет. Вона потрапила і у загальний рейтинг, і у три рейтинги, що формуються за науковими напрямками.

Так, у номінації Engineering & Technology Львівська політехніка займає позиції 601–800, Physical Sciences – 801+, натомість у Сomputer Sciences – 401–500. До речі, саме у цій номінації ми виявилися єдиними серед представлених у Times Higher Education українських університетів.

Окрім Національного університету "Львівська політехніка", у рейтингу присутні також Національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка та Харківський національний університет імені Василя Каразіна.

Як наголошує керівник Науково-дослідної частини Львівської політехніки Лілія Жук, Тimes Higher Education University Rankings – це єдиний рейтинг, який дає змогу оцінювати заклади вищої освіти за всіма основними параметрами: навчанням, дослідженнями, передаванням знань та міжнародними перспективами. Для цього використовують 13 ретельно відкаліброваних показників ефективності, що відображають п’ять основних напрямків діяльності: освіту, науково-дослідну роботу, цитованість, інтернаціоналізацію та залучення коштів від промисловості. Це повинно забезпечити найповніше та збалансоване порівняння університетів, якому довіряють студенти, науковці, керівники навчальних закладів, економічні менеджери та урядовці.

Цьогорічний список Тimes Higher Education University Rankings очолюють два британські університети – Оксфордський та Кембриджський. Загалом у ньому репрезентовано понад 1250 закладів вищої освіти із 86 країн світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...