Слухай онлайн
Політика

У Штабі національного спротиву заявляють про підготовку до введення надзвичайного стану

Штаб національного спротиву має у своєму розпорядженні достовірну інформацію про те, що зараз в Адміністрації Президента України підготовлене рішення про введення надзвичайного стану та «зачистки» Майдану. Про це УНІАН повідомили у прес-службі ВО «Батьківщина».

При цьому в заяві Штабу національного спротиву зазначається: «Підпис Віктор Януковича під указом про введення надзвичайного стану – це підпис під указом про розстріл сотні людей, початок війни влади проти власного народу. Звертаємося до президента України Віктора Януковича – введення надзвичайного стану це смерть та загибель тисячі людей, це розкол країни та знищення України як незалежної, суверенної держави».

«Ми сьогодні лише разом можемо зупинити цей сценарій. Зваженість, витримка та відповідальність перед нашими дітьми та майбутнім нашої держави – це ті спільні точки дотику, які дозволять нам вийти із цієї масштабної суспільної кризи мирним шляхом», - йдеться в заяві

Як повідомляв УНІАН, представник Єврокомісії Олів'є Байї з посиланням на телефонну розмову Януковича і президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу сказав журналістам, що Янукович пообіцяв не вводити в Україні надзвичайний стан.

На той час секретар Ради національної безпеки і оборони України, а нині - глава АП Андрій Клюєв виключив вірогідність введення надзвичайного стану.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ