Слухай онлайн
Історія

У третій тур «Шевченківської премії» вийшла історична книга Сергія Плохія «Брама Європи»

У третій тур серед літературно-мистецьких творів, висунутих на здобуття Національної премії 2018 року (нагадаємо, спочатку список складався з 51 роботи, до другого туру пройшли 33 кандидатури, а нині, після обговорення з експертами) були допущені роботи таких авторів

У НОМІНАЦІЇ «ЛІТЕРАТУРА, ПУБЛІЦИСТИКА, ЖУРНАЛІСТИКА»

             Емма АНДІЄВСЬКА (книги «Міста-валети», «Бездзигарний час», «Шухлядні краєвиди», «Маратонський біг» і «Щодення: перископи»),

             Іван КОРСАК (книги «Борозна у чужому полі», «Вибух у пустелі», «На розстанях долі»),

             Сергій ПЛОХІЙ (книга «Брама Європи»),

            Володимир РАФЄЄНКО (книга «Довгі часи»),

            Василь РЯБИЙ (книга «Сологолос»),

            Ольга СЛОНЬОВСЬКА (книга «Упольоване покоління»),

            Сергій ТАТЧИН (книга «Пташка»),

            Віктор ТЕРЕН (книга «Жити»);

У НОМІНАЦІЇ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

             Лідія ШУТКО, Олександр КОЗАРЕНКО (концертна програма «Українська скрипкова соната», «Sonata quasi una Fantasia»),

             Оксана ЛИНІВ (концертні програми 2014-2017 років),

            Вікторія ПОЛЬОВА (хорова симфонія на канонічні тексти «Світлі піснеспіви» у 15-ти частинах для солістів та мішаного хору а сарреllа),

            Володимир ШЕЙКО (концертні програми 2012-2017 років, цикл аудіо записів творів українських композиторів до Фонду Українського радіо);

 У НОМІНАЦІЇ «ВІЗУАЛЬНІ МИСТЕЦТВА»

             Микола БІЛИК (пам’ятник гетьману України Івану Мазепі, цикл скульптурних робіт «Любов земна»),

            Павло МАКОВ (проект «Paradiso Perduto»),

             Андрій МЕНТУХ (твори «Людина в образах – 1», «Людина в образах – 2», «Людина в образах – 3»),

            Володимир ТАРАН, Олександр ХАРУК, Сергій ХАРУК (добірка монет «200-річчю від дня народження Тараса Шевченка», «Євромайдан. Революція гідності. Небесна сотня», «25-річчю Незалежності України»)

У НОМІНАЦІЇ «КІНОМИСТЕЦТВО»

            Володимир ТИХИЙ (цикл історико-документальних фільмів, присвячених Революції Гідності). На засіданні члени Комітету додали до списку ще прізвища операторів картин - Ярослава ПІЛУНСЬКОГО, Юрія ГРУЗИНОВА  і Сергія  СТЕЦЕНКА,

            Тарас ТОМЕНКО (документальний фільм «Будинок «Слово»).

Як повідомили у  Секретаріаті Комітету,  третій конкурсний тур заплановано провести у першій  декаді лютого.

«День»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...