Слухай онлайн
Cуспільство

У водіїв-порушників забиратимуть дозвіл на в’їзд у центральну частину Львова

Мерія попереджає мешканців, що за порушення правил паркування дозволи на в’їзд у центральну частину міста можуть бути скасовані. Про це сьогодні, 16 січня, Гал-інфо повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

{{2}}

Управління безпеки міста нагадує, що за порушення правил дорожнього руху та паркування у центральній частині міста ліквідовуються дозволи на заїзд. Так, впродовж грудня 2019 року та січня 2020 року було скасовано 24 такі дозволи.

«Дозволи на заїзд скасовуються у разі порушень правил та часу заїзду, а також правил паркування. Так, для всіх автомобілів доставки є правило — з 6 до 11 години завозити продукцію у центральну частину міста. І якщо автомобіль заїхав невчасно, або ж не хоче виїжджати, то перепустка може бути скасована.

Для мешканців скасовується перепустка, коли вони залишають авто у неналежному місці. Хочу нагадати, що у місті заборонене паркування на пл. Ринок, вул. Галицькій, та Катедральній, а також там, де розміщені відповідні знаки.

При отримані перепустки всі мешканці отримують пам’ятку із правилами організації руху і, у разі їх порушення, дозвіл ліквідовують. Так, упродовж грудня-січня ми скасували дозвіл на в’їзд для 24 автомобілів", — зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

{{1}}

Нагадаємо, що 16 січня на сайті Глави держави опублікували закон "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ