Слухай онлайн
Політика

Україна отримала гуманітарну допомогу від Словаччини

Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар взяв участь в офіційній церемонії передачі українській стороні гуманітарної допомоги Словацької Республіки - трьох автомобілів швидкої допомоги. Про це 3 червня повідомили у прес-службі МЗС.
Фото: МЗС

Василь Боднар подякував за цей знак солідарності та надзвичайно важливий жест з боку Уряду Словаччини. «Сьогодні ці авто фактично будуть допомагати у боротьбі на два фронти. Перший фронт – це боротьба з коронавірусом. Другий фронт – це боротьба з російською агресією. Наші українці, які живуть на лінії зіткнення, не самі. Європейські держави, в даному випадку Словаччина, допомагають та підтримують їх», - зазначив заступник Міністра.

Довідково:

Раніше сертифікати на три автомобілі швидкої допомоги – Mercedes Benz Sprinter були офіційно вручені українській стороні в Станиці Луганській 28 листопада 2019 року під час робочого візиту в Україну Міністра закордонних справ і європейських питань Словацької Республіки Мірослава Лайчака. 25 травня 2020 року автомобілі прибули до Києва та будуть доставлені офіційним отримувачем - Міжнародною благодійною організацією «Міжнародна Медична Допомога» в Луганську область для потреб КПВВ «Станиця Луганська».

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Україна отримала гуманітарну допомогу від Республіки Корея.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ