Україна - на третьому місці медального заліку Паралімпіади-2018

12 березня українська збірна стала третьою за підсумками дня змагань на Паралімпіаді-2018 у Пхьончхані, - Громадське.

Зараз в української збірної десять нагород — три золотих, дві срібні та чотири бронзові медалі. Завдяки більшій кількості «бронз» (чотири проти одного) дозволяє випереджати команду паралімпійців, які представляють Росію.

Лідером в загальному заліку стала збірна США із 15 медалями — шість золотих, п'ять срібних і чотири бронзових нагород.

Друге місце посіла команда Франції. У неї, як і у збірної України, дев'ять медалей — три золоті, три срібні та три бронзові нагороди.

Далі у рейтингу опинилися Канада, Словаччина, Німеччина, Швейцарія, Білорусь і Нідерланди.

Нагадаємо, Україна здобула третє «золото» на Паралімпіаді у Пхьончхані.

У другий змагальний день Паралімпіади-2018 українець Максим Яровий виграв золоту медаль у лижних перегонах на дистанції 15 км сидячи. Це перше паралімпійське золото в його спортивній кар’єрі.

У Пхьончхані розігрують 80 комплектів нагород. Українські спортсмени змагатимуться в половині паралімпійських зимових дисциплін: лижних гонках, біатлоні та вперше у сноубордингу.

У перший день змагань на Паралімпіаді у Пхьончхані Україна здобула 5 медалей.