Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Україна втратила 30% металургійних потужностей через війну – "Метінвест"

Втрати металургії України від розпочатої Росією війни становлять 30-40% їхніх довоєнних потужностей.
фото ілюстраційне

Про це заявив гендиректор найбільшого українського гірничо-металургійного холдингу "Метінвест" Юрій Риженков в етері телеканалу "Україна 24", повідомляє Економічна правда.

"Маріупольські заводи – це більше третини сталевого виробництва України. Тобто Україна на сьогодні втратила близько 30-40% своїх металургійних потужностей", – сказав він.

Риженков упевнений, що маріупольскі заводи обов'язково будуть відновлені після того, як російські війська будуть вигнані з території України.

"У мене немає сумнівів, що їхню роботу буде відновлено, але для цього місто має залишитися українським", – зазначив голова "Метінвесту".

За його словами, зараз два металургійні заводи знаходяться під контролем збройних сил України та захисників Маріуполя.

"Метінвест" у 2021 році збільшив виплавку сталі на 15% в порівнянні з 2020 роком – до 9,53 млн. тонн, чавуну – також на 15%, до 9,71 млн. тонн.

"Азовсталь" (Маріуполь) в 2021 році наростила виробництво загального прокату, за оперативними даними, на 4,1% - до 4,1 млн. тонн, сталі на 3,5% - до 4,34 млн. тонн, а випуск чавуну залишився на рівні попереднього року – 3,8 млн. тонн.

Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча у 2021 році збільшив випуск загального прокату, за оперативними даними, на 11,6% – до 4,1 млн тонн, сталі – на 4,6%, до 4,26 млн тонн, чавуну – на 8, 3%, до 5,06 млн. тонн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ