Слухай онлайн
Cуспільство

Українська держава буде захищеною, коли єдиним буде народ і церква - Філарет

Українська держава буде захищеною, коли її народ буде єдиним, і буде єдина Українська помісна церква. На цьому наголосив патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час урочистостей на Володимирській гірці з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України, повідомив кореспондент Укрінформу.

"Для того, щоб українська держава була захищеною, треба, щоб український народ був єдиним, щоб в цьому народі була єдина православна церква. Незважаючи на те, що Україна - поліконфесійна держава, але пануючою церквою в Україні була, є і буде православна церква", - наголосив Філарет.

За його словами, визнання автокефалії для України потрібно для того, "щоб не було ніяких розкольників". На його переконання, після офіційного визнання української автокефалії у її противників зникнуть підстави "не бути з нами разом".

Філарет наголосив, що Президент Петро Порошенко бере участь у процесі надання томосу для України, тому що через події на сході країни стоїть питання - бути чи не бути Україні. І це, підкреслив патріарх, стимулює главу держави захищати Україну.

Як повідомляв Укрінформ, 28 липня в столиці проходять урочисті заходи з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");