Українські борчині посіли п’яте місце на Кубку світу

Сьогодні, 17 листопада, в японському місті Наріта відбулися фінали Кубка світу з жіночої боротьби.

За інформацією Відділення НОК України у Львівській області, збірна Україна з п’ятьма львівськими борчинями у складі (Марія Винник (до 50 кг), Соломія Винник (до 53 кг), Софія Боднар (до 59 кг), Оксана Чудик (до 65 кг) та Романа Вовчак (до 76 кг)) у наднапруженій боротьбі здолала своїх принципових конкуренток з Російської Федерації. Матч за 5-те місце завершився з рахунком 5:5, але за додатковими показниками (25:17) перемогу здобули наші борчині. Отож, молоді українки посіли 5-те місце на Кубку світу.

Свої сьогоднішні сутички виграли Марія і Соломія Винник, Олена Кремзер, Тетяна Ріжко та Алла Белінська. Остання стала на Кубку світу найкращою українською борчинею – вона перемогла у всіх трьох своїх сутичках – з японкою, китаянкою і росіянкою!

У зустрічі за 3-тє місце збірна Китаю перемогла команду Монголії – 7:3, а переможцями Кубка світу стали японки, які теж з рахунком 7:3 виграли у збірної США.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, львівська борчиня здобула "бронзу" на чемпіонаті в Будапешті.