Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

UNBROKEN профінансує облаштування інклюзивної вбиральні на просп. Свободи

На просп. Свободи, 7, на звернення Львівської обласної організації «Реабілітація осіб з інвалідністю», облаштують інклюзивну модульну вбиральню. Профінансує роботи благодійний фонд UNBROKEN. Про це повідомляє ЛМР.
Фото: ЛМР

Фонд має приватних інвесторів, які цільово пожертвували кошти на встановлення вбиральні для осіб з інвалідністю.

«Маємо благодійників, які пожертвували кошти нашому фонду цільово на облаштування інклюзивної вбиральні у центрі міста», – розповів виконавчий директор благодійного фонду UNBROKEN Олександр Кобзарев.

Відповідно до прийнятого сьогодні рішення виконавчого комітету, Галицька районна адміністрація, яка визначена замовником з організації робіт з встановлення інклюзивної модульної вбиральні, укладе тристоронній договір підряду з підрядником та благодійним фондом UNBROKEN як платником. 

Попередньо, підрядник монтуватиме вбиральню в себе, і орієнтовно наприкінці літа привезе її на локацію. Далі ЛМКП «Львівводоканал» має підключити об’єкт до інженерних мереж. Після влаштування інклюзивної модульної вбиральні її передадуть на баланс ЛКП “Ратуша-сервіс“.

Довідково, благодійний фонд UNBROKEN заснували для залучення коштів на розбудову екосистеми UNBROKEN та побудову мережі гуманітарної дипломатії. Метою є вибудувати потужну екосистему допомоги постраждалим від війни і розповсюдити цей досвід в інших містах і країнах. Ініціатива має амбасадорів серед відомих людей по всьому світу, також її підтримали на державному рівні.

Нагадаємо, за даними управління соцзахисту Львівської міської ради, 5,6% жителів Львівської громади, тобто 47 500, офіційно є особами з інвалідністю. Окрім цього, у місті лікується  багато військових, які потребують безбар’єрного середовища і які не входять у цю офіційну статистику. Через війну, розпочату росією, кількість людей, для яких важливо мати доступне середовище, щодня збільшується.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/social-sphere/302204-vstanovlennia-inkliuzyvnoi-vbyralni-na-pr-svobody-u-lvovi-profinansuiut-blahodiinyky

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ