Слухай онлайн
Політика  |  Здоров'я

Уряд посилив відповідальність за порушення карантину

Як повідомив 15 липня на своїй сторінці у Facebook представник уряду у парламенті Василь Мокан, на сьогоднішньому засіданні Кабінет міністрів підтримав проєкт закону "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19)".
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

Ним передбачено посилення адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для підприємств, підприємців, установ, організацій які порушують санітарне законодавство та пропускають до своїх приміщень громадян без вдягнутих засобів індивідуального захисту. Перш за все - захисних масок чи респіраторів.

Також уряд підтримав законопроєкт "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19)", яким пропонується передбачити адміністративну відповідальність за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ