Слухай онлайн
Cуспільство

В Іспанії котів та собак офіційно визнали членами сім'ї

Іспанія визнала домашніх улюбленців законними членами родини.
фото - Адам Лозинський

Про це інформує ТСН.

У домашніх тварин буде справжня ідентифікаційна картка, яка буде внесена до національної бази даних. А ще їх віднесуть до справжніх розумних істот, а не об'єктів.

«Тварини в Іспанії більше не матимуть статус об’єкта, їх не можна буде вилучити, залишити, погано з ними поводитися чи розлучити їх з одним із власників у разі розлучення подружжя. Зміни законодавства стосуються всіх тварин, незалежно від того, домашні вони чи дикі», – йдеться в повідомленні іспанських ЗМІ.

Тепер під час розлучень суд, так само як з дітьми, вирішуватиме, кому краще дбати про улюбленця. Котик чи собачка дістанеться тому, у кого буде краща фінансова спроможність.

Також суди під час розлучення можуть обмежити батькам можливість бачити власних дітей, якщо виявиться, що вони жорстоко поводилися з домашніми тваринами.

Домашніх вихованців також можна буде включити в заповіт.

Якщо жоден із спадкоємців не захоче стати опікуном тварини, її можуть передати третій особі для догляду і захисту.

Крім того, в оновленому законодавстві зазначено, що якщо хтось знайде втрачену тварину, її треба передати власнику чи особі, яка її доглядає, якщо немає ознак, що тварину залишили спеціально або що з неї знущалися. У такому разі потрібно буде повідомити відповідним органам. 

Документ радо привітали власники домашніх тварин. Адже тепер під час розлучень суд так само як і з дітьми вирішуватиме, кому краще піклуватися про улюбленця. Котик чи песик дістанеться тому, у кого краща фінансова спроможність. А ще від тварин буде складніше відмовитися й викинути на вулицю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ