Слухай онлайн
Культура

В онлайн-прокат вийшла підбірка короткометражок, зроблених у Львові

Кураторське об’єднання Wiz-Art випустило у прокат підбірку короткометражок, зроблених у Львові — «Made in Lviv! Яскраві фільми консервативного міста». Прокат підбірки триватиме до 1 березня в онлайн-кінотеатрі Big Short.

Прокат відбувається без геолокаційних обмежень — перегляд можливий з будь-якої країни світу. Фільми транслюються мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

Програма показу:

«Я тебе знаю» Марія Пономарьова, 2014

Синопсис: Час 45-річної філологині минає за буденністю з домашніми квітами у вазонах та бажанням вибудувати майбутнє сина, самостійно обравши йому квартиру. Тож коли подруга-ріелтор натякає на можливість хоч одного разу розслабитися, жінці це рішення дається досить не просто. Проте, саме цей вечір стає для неї чимось більшим, ніж розвагою.

«Щасливі роки» Світлана Шимко, 2018

Синопсис: Фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок в СРСР з використанням архівних відеоматеріалів та метанарації.

«Чорногора» Тарас Дронь, 2016

Синопсис: Дванадцятирічний Юрко живе у далекому гірському селі удвох із мамою. Тато Юрка поїхав на заробітки у Польщу. Боротьба за батькову вантажівку перетворюється на історію дорослішання.

«Нормальна» Діана Горбань та Ірина Громоцька, 2018

Синопсис: Після невдалої вечірки дівчина вирішує розповісти про все наболіле незнайомці в парку. У розмові дівчат відкривається їхнє бачення світу.

«Дорослий» Жанна Озірна, 2019

Синопсис: Богдану сьогодні вісімнадцять, і батько подарував йому свою стару “Копєйку”. Однокурсники з училища приходять до нього на гаражі подивитись на машину. Але звичайний день народження обернеться справжньою боротьбою за своє.

«Дорослий» Жанна Озірна, 2019

«Різдвяні історії» Валерія Сочивець та Філіп Сотниченко, 2018

Синопсис: Мати з дочкою живуть разом у центрі Львова. Щоб вижити в умовах жорсткої економічної кризи в країні, вони викрадають різні речі і продають їх через соціальні мережі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ